Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2024, 06:49   #2
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Witam.
Dzisiaj chciałbym się przywitać krótko, na dłuższe komentarze pozwolę sobie w ciągu tygodnia.
Bardzo kręci mnie ta sesja i już doczekać się nie mogłem bo, po pierwsze primo, akurat rozglądałem się za drugą sesją, bo to dla mnie optymalna liczba, po drugie primo, w Młotka nigdy nie grałem choć ochota była, no i po trzecie primo, prowadzący zacny i dobrze mi się z nim gra.
Tak więc dzięki Morfik za narajenie tematu.

Króciutko o Gustavie, jakbyś chciał nawiązać do niego i do tych kilku tygodni na szlaku.
Jak powiedział i zaprezentował się we wstępie, lubi bluzgnąć i łyknąć czegoś mocniejszego.

A bliżej mam nadzieję jeszcze nam się będzie da poznać w tej sielankowej sesyjce. Zapowiadają się nudy, dobre żarcie i dupczenie wiejskich dziewuch. Niechaj i tak będzie.

Mój post powinien pojawić się początkiem tygodnia, tak do środy
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem