Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2024, 07:04   #3
Morfik
 
Morfik's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputację
Dzień dobry!

Bardzo się cieszę, że wystartowaliśmy z sesją, która będzie moją pierwszą od dłuższego czasu. Trochę się boję, że wyszedłem z wprawy jeżeli chodzi o pisanie tutaj, ale mam nadzieję, że szybko wrócę do formy.

Nie chcę się zbytnio spieszyć z pierwszym postem, ale na pewno pojawi się na dniach, pewnie podobnie do GreKa, najpóźniej do środy.

Nie miałem jeszcze okazji grać z Wami, ale mam nadzieję, że nie zawiodę ani MG, ani współgracza. Od razu chciałbym tylko zaznaczyć to, co na początku napisałem już do Kethariana. Szukałem solówki ponieważ przez specyfikę mojej pracy różnie bywa z czasem na odpisy, a nie chciałem stopować zabawy dla zbyt dużej liczby osób. Nie mówię, że będę znikał na nie wiadomo ile, ale czasami mogę nie dawać znaku życia przez dwa-trzy dni. Takie życie, taka praca, na razie niestety nic na to nie poradzę. Pomimo tego, postaram się dać z siebie wszystko

Elring jest ostrożnym człowiekiem, który nie ufa obcym, ciężko jest zdobyć jego zaufanie. To dobrze zbudowany mężczyzna o długich, niechlujnie ułożonych włosach i kilkudniowym zaroście. Raczej stroni od alkoholu, ale nie potrafi odmówić Gustavowi, kiedy ten namawia go na coś mocniejszego do picia.

Na razie to tyle ode mnie
 
__________________
Tell Me Something, My Friend, Have You Ever Danced With the Devil in the Pale Moonlight?
Morfik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem