Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2024, 09:43   #704
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
W ramach ostatniego wpisu chciałbym raz jeszcze podziękować Mistrzowi Gry za możliwość wzięcia udziału w tej sesji. Wiedząc, że będą to warsztaty nastawiłem się na bardzo prostą opowieść z mnóstwem rozkładanej na części mechaniki, a tymczasem trafiła mi się naprawdę ciekawa i utrzymana w klasycznym młotkowym klimacie przygoda z kilkoma zaskakującymi zwrotami akcji. Bandyci, którzy okazali się żołdakami Inkwizycji, epicka potyczka z demonami Chaosu będąca jedynie sennym majakiem Manfreda, dobra zielarka z obłąkanym wskutek zaklęć strażnikiem wioski. Ładnie się to wszystko złożyło na całokształt przygody, którą bardzo dobrze oceniam.

Cieszę się również, że po raz pierwszy wybrałem do roli kapłana zapalczywego młodzieńca z zamiłowaniem do wojaczki. Do tej pory kreowałem akolitów jako intelektualistów z wstrętem do oręża, rozmiłowanych w modlitewnikach - tymczasem Manfred Acker okazał się całkiem udanym przykładem krewkiego duchownego z perspektywami na prawdziwego kapłana bitewnego. Jestem niezmiernie zadowolony z tego wyboru, chociaż na samym początku miałem w tym względzie spore wątpliwości.

Żałuję jedynie, że dotarłem do finału przygody jako jedyny z graczy. W szczególności brakuje mi Tildan i Elenorsara, bo grało mi się z nimi naprawdę przyjemnie.

Dziękuję bardzo za możliwość wzięcia udziału w tej przygodzie i do następnego razu!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem