Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2024, 20:38   #510
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Paladyn szedł ostatni i odruchowo odchylił dłoń z tarczą. Mieli element zaskoczenia i nie chciał stracić go świecąc tarczą na wszystko i wszystkich.

Z rozdrażnieniem patrzył na aktorów, których mięli ze sobą. Stali zdecydowanie za blisko. Ledwie krok dalej niż wcześniejsi błagający o litość "poszukiwacze przygód". Fulgrim odruchowo cofnął się spodziewając się, że zaraz któryś z nich zyska nadprzyrodzoną siłę i walnie go w szczękę.

Czekał jednak cóż też wymyśli Albur. Chciał rozmawiać, niech rozmawia. Hrabia rzuci broń, albo użyźni glebę swoją krwią.

- Zaczynaj - powiedział szeptem do Albura, jednak wszyscy byli tak naładowani adrenaliną, że z pewnością go usłyszeli. Serce Fulgrima łomotało gdy zaczynał splatać czar w wolnej dłoni.

przygotowanie akcji: jeżeli "Hrabia" się poruszy o więcej niż 5ft, to reakcyjnie Eldeitch Blast

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem