Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2024, 18:58   #80
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pliman Zobacz post
Jak tam wasze krasnoludy? Kiedy ruszamy? Mam nadzieję, że nikt nie doczepi nam jakiegoś człowieka. Klimat by trochę siadł...
Muszę przyznać, że na drużynę złożoną z samych krasnoludów choruję chyba od 2017 roku, kiedy źle przeczytałem opis jakiejś tam gry komputerowej i nastawiłem się na grę samymi krasnoludami. A potem wyszło jak wyszło.
Ludzi nie będzie, bo w tym świecie są na poziomie rozwoju neandertalczyków.

Czekamy tylko na Gladina i ewentualnie na Phila, ale to ewentualnie, bo nie daje żadnych znaków dalszego zainteresowania. Jak dostanę te karty postaci to ruszamy pełną parą krasnoludzkich Pancerzy Zagłady, he, he.

Stalowy, doskonałe memy.
 
Lord Cluttermonkey jest offline