Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2024, 12:03   #7
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ok, mam już wizję postaci =]

Ale ... ryzykując bycie upierdliwym...

Stety niestety przy wprowadzonym poziomowaniu paktów "statystyki +2/+1" jest... nieprecyzyjne =p

♦ Czy ten bonus jest za poziom basic, czy jest może on niezależny odpoziomu paktu i wersja gold zwyczajnie będzie wymagała wybrania czegoś jeszcze innego niż statystyki?

♦ Jeśli różne poziomy paktu mogą dać różne bonusy do statystyk to mógłbyś wypisać jakie to by były bonusy? To dałoby pewien ogląd czego możemy oczekiwać, bo chwilowo... nie wiem =p

♦ Araca to jest boon odowiadający paktowi którego poziomu?

♦ Czy pakt może wskrzeszać zmarłych?

♦ Czy w pakcie możliwe jest zawieranie klauzul?
Mam tu na myśli cos typu "jestem twoją dziii... sługusem, ALE nie będziesz mnie używał do szkodzenia siłom dobra i niewinnym... masz dość wrogów wśród diabłów, demonów, innych kultystów i szeroko pojętego "zła" abym i tak został wykorzystany na 101% a jak cię sfrustruje ta klauzula to masz wszelkie metody aby to na mnie odreagować."
Co oczywiście było by do jako-takiego obejścia kiedy upadły paladyn dostałby polecenie ochraniania innego sługi co idzie bardzo boleśnie zaszkodzić siłom dobra/niewinnym ale zostawiłoby to furtkę dla biernego oporu upadłego paladyna =p

♦ Jak traktujemy fabularne boony? Jeśli Julia przehandlowała swoją duszę za przywrócenie do życia Tybalta, Mercutio i Romeo... to w tym momencie jej pula "prezentów" od diabła jest już wyczerpana? W ten sposóby ryzykujemy sytuację gdzie dwaj BG są dziii... sługusami diabła i drużyny, ale jeden po prostu chciał potęgi i będzie miał fajne rzeczywiste bonusy a drugi nie będzie miał nic =p
Czy może dałoby się uznać, że w miomencie rozpoczęcia sesji boony tyczące przeszłości zostały w przeszłości spłacone dodatkowymi (specyficznie okreslonymi) przysługami?

♦ Jak bardzo jest się sługusem gdy jest się sługusem? Czy ktoś z pakietu platinum, gdy usłyszy od członka druzyny polecenie "idź teraz do lasu, znajdź kija grubego na dwa twoje kciuki i wygrzmoć się solidnie w zwieracz" to będzie miał coś do powiedzenia, czy może tylko poprzysięgać zemstę zamykając za sobą drzwi... którą to zemste można wybić mu z głowy po prostu każąc się nie mścić teraz ani w przyszłości? =p
 
Arvelus jest offline