Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 19:07   #13
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
-Hahaha! Oszczędźcie sobie tych marnych pochwał, każdy głupiec wie, że mówicie to ze strachu-odpowiedział smok na przywitanie skrzydlatych.-domyślam się po co tu naprawdę jesteście i czego chcecie się dowiedziec. Szukacie trójki magów która wykradła wam te wasz nędzne świecidełka-smok specjalnie drażnił strażników obrażając relikty.-Odpowiem na wasze pytania, ale nie za darmo...-wyszczerzył kły szyderczo-Załatwicie dlamnie pewien drobiazg, a dowiecie się wszystkiego czego chcecie.-nie czekając na odpowiedź przeszedł do sedna.-Od jakiegoś czasu 10 osobowa grupa wgórzowych olbrzymów nęka moje siedlisko w czasie mojej nie obecnoście. Wykradają z niego moje skarby!-uniusł głos-Zabijcie ich, i przynieście to co zabrali. Znajdziecie ich kilka kilometrów z tąd na północ.-kiedy skończył ułożył się na swoim posłaniu a jedyną odpowiedzią na zadawane mu pytania była groźga zjedzenia jeżeli się nie pośpieszą.

Po krótkim locie odnaleźli obóz olbrzymów. Schowali się za skałami gdzie mogli spokojnie obmyślic plan działania.
 
Zak jest offline