Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2024, 00:37   #429
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 51 - 2519.07.21; abt; południe

Oki, to mój post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do pt 03.08. Czyli jest 7 dób na wrzucenie posta :> Ktoś wrzuci w sb do południa to też tragedii nie będzie :> Chciałbym wrócić do standardowego rytmu sesji czyli 5+2


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0);
Otto 7/13; s.ranny (-10);


Stan PZ


Joachim 550 PZ
Otto 400 PZ


Stan PD


- Joachim 5 PD za wrzucenie posta

- Joachim 20 PD za post

- Otto 5 PD za wrzucenie posta

- Otto 20 PD za post



razem:

Joachim 775 + 25 = 800 PD (pomocnicy po 75 PD)
Otto 1 475 + 25 = 1 500 PD


Stan PZ


Joachim 550 PZ
Otto 290 PZ

---




@Wszyscy

- Pewnie widzieliście ale jbc to pro forma zaznaczę, że od zeszłego tygodnia wisi rekruta dodatkowa do tej sesji


- Oki, to w tej turze minęła pierwsza połowa dnia. Na koniec mojego posta jest południe i pora mniej więcej obiadowa.


@Joachim

- Pożegnał się z Dieterem i jego rodziną i ruszył z Guntherem w drogę powrotną do miasta. Dieter dał mu znać, że jutro w razie czego Elke, jego córka będzie na targu w mieście.

- Podróż przeszła bez większych sensacji i gdzieś w połowie dnia docierają do "Podkowy". Standardowy, przydrożny zajazd. Tylko dość pusty. Wita ich jakaś blondynka pytając o zwierzoludzi. Tych Joachim i Gunther nie widzieli po drodze.

- W tej turze bym chciał rozegrać ten postój/obiad w tym zajeździe.


@Otto

- Właściwie też bez sensacji. Otto dotarł do Pirory i tam w pracowni malarskiej zastał jak ona zaczyna robić portret Odette. No i jak ze sobą rozmawiają. Dość luźna atmosfera tej rozmowy.

- W tej turze bym chciał rozegrać to spotkanie u Pirory.


---


- Właściwie z mojej strony to tyle Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać ocb
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem