Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2024, 21:19   #12
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Cluttermonkey Zobacz post
A nie doczytałem jeszcze - co jesteś w stanie sam wyrabiać jak masz czas i narzędzia? Tylko amunicję, czy paliwo też?
Ty się mnie pytasz? A ja skąd mam wiedzieć?
Amunicję pewnie mógłbym sam zrobić, gdybym nie wyrzucił z wyposażenia narzędzi zbrojmistrza (mam craft zbrojmistrza i po krótkim zapytaniu na discordzie dostałem info, że to powinno wystarczyć - ale ostatnie zdanie i tak w sumie zależy od Ciebie).
Ale, że miałem za mało kasy na zestaw, to za Twoją sugestią wyrzuciłem flaszki oleju i właśnie te narzędzia. Co do paliwa, to nie mam pojęcia. Rafinowany olej brzmi jak coś, co wymaga aparatury. Wszystkie te tańsze paliwa to brzmią jakby można je było po prostu zebrać (węgiel, zwykły olej). Ale tu nie wiem. Może taka aparatura będzie w fortecy. A może znajdę olej. Może narzędzia zbrojmistrza też będą. Mam też nadzieję na znalezienie jakiejś krasnoludzkiej zbroi, bo właściwie to chodzę goły i wesoły

edit: a, miałem nie tłumaczyć na polski, ale nie pamiętam teraz, jak po angielsku ta profka brzmiała, weaponsmith craft?
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem