Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2024, 21:19   #362
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ok! To rozwijam Gummiohrowi
Plotkowanie na x3
Przekonywanie na x2
ODP do 45
OGŁ do 55
- Oki no to tak:

Kristof

ODP 40>45 i 465-100=365 PD
OGŁ 50>55 i 365-100=265 PD
Plotkowanie II > Plotkowanie III i 265-100=165 PD
Przekonywanie I > Przekonywanie II i 165-100=65 PD



Cytat:
a podczas obecnej scenki będzie starał używać spostrzegawczości aby zobaczyć czy ta kobieta przypadkiem go nie okłamuje

EDIT:
w pogadankach już jest kolejny etap rozmów, może coś jeszcze wymyślę, także to pewnie nie koniec :P
- Oki, dzięki za deklarki i info



Cytat:
Pip, nie obrazisz się jak wymieszam troche naszą rozmowe zeby płynniej wygladala.
- No nie przepadam za tym bo łatwo tak wywrócić scenkę. No ale jak masz coś nieinwazyjnego to może być.




Cytat:
Czy jeśli Kruger spędzi czas z baronem na rozmowie o Magii na koniec, to zaliczać się to będzie do rozwinięcia cechy?
- No to pewnie byłoby coś na plus. Ale no od naszej ostatniej rozmowy sytuacja zasadniczo się nie zmieniła bo nie masz ani jednego rozwoju wykupionego. Czyli dalej masz postać gdzieś z pogranicza ucznia czarodzieja i wędrownego maga. Cała profesja wędrownego maga do wykupienia przed mistrzem magii który ma 3ci pkt Magii.

- Ale dobra, żeby nie gadać w próżni. To do wykupienia mistrza magii a więc 3-ciej kostki Magii to Warmund by musiał uzbierać:

INT 60+ (obecnie 45)
SW 60+ (obecnie 45)
OGŁ 35+ (obecnie 25)
nowy czar lub rytuał lub tajemnica magiczna

nowy czar - nauczyć się nowego czaru jakiego jeszcze nie zna (nie ma na liście czarów)

rytuał - jw, nauczyć się wykonywać jakiś magiczny rytuał

tajemnica - poznać jakąś magiczną tajemnicę (zbadać jakiegoś magicznego stwora, złamać jakąś klątwę, poznać jakąś magiczną/mistyczną księgę lub przedmiot)


- Ogólnie to myślę, że to jest jak najbardziej do zrobienia w sesji. Jest sporo magów, sporo się dzieje w mieście, są starozytne ruiny i tajemnice to powinno to być do zrobienia. No ale niezbyt mi się uśmiecha aby ktoś o statach z pogranicza I i II levelu maga ot tak wskoczył sobie na III poziom bez chociaż symbolicznej drogi kariery II profesji.

- Poza tym to takie coś to myślę, klasyka RPG-owania i rozwoju własnej postaci. Szukanie nauczyciela, szkolenia, robienia questów aby coś tam ukończyć czy zdobyć potrzebnego do ukończenia profesji
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem