Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2024, 14:53   #46
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Hej!

W pierwszej kolejności chciałbym was bardzo przeprosić za sam brak odzewu z mojej strony przez ostatnie tygodnie. Trochę wewnętrznie biłem się z pewną decyzją, jednak nie powinienem was tak zostawiać bez słowa. Taka niepewność i zawieszona gotowość do gry na pewno nie była przyjemne.

Ale, w końcu podjąłem decyzję i niestety zdecydowałem o zamknięciu sesji.

7 lat temu zniknąłem z lastinn ponieważ przyszło dorosłe życie (a w sumie wówczas jedynie studenckie, dorosłe przyszło nieco później :P) i nie byłem w stanie regularnie pisać. Od tego czasu kilkukrotnie wracałem, zaczynałem sesje, później ponownie uświadamiałem sobie, że jednak tego czasu wciąż nie mam i znowu znikałem.

I dokładnie stało się to samo. W listopadzie / grudniu miałem nieco więcej czasu, myślałem że tak zostanie, a w styczniu obudziły się dodatkowe obowiązki i cały cykl moich powrotów zatoczył koło. W tych chwilach kiedy jest "luźno" pisanie jest dla mnie bardzo przyjemne i odprężające, ale kiedy spadają mi na głowę studia / praca / inne sprawy prywatne, to nagle pojawia się stres i poczucie winy, że znowu zawodzę nie wrzucając wpisu na czas lub zbyt mało się angażuje.

Chyba muszę się pogodzić z tym, że w najbliższej (i tej dalszej też) przyszłości, nie będę miał tyle samo czasu, co tą prawię dekadę temu, kiedy mogłem prowadzić jedną sesję i grać w 3-5 innych, non stop siedząc przy tym na google docsach i komentarzach do sesji.

Wybaczcie za ten nieco długi wywód, nie chciałem się tłumaczyć, a raczej podzielić swoimi egzystencjalnymi przemyśleniami.

Bardzo was przepraszam, że nie byłem w stanie dowieźć tego, do czego się zobowiązałem.

Z całego serca dziękuję Wam za grę i życzę innych udanych i przyjemnych sesji.

Mam nadzieję, że za kolejne kilka lat / dekadę / może czasy mojej emerytury będę mógł wrócić i was dalej zastać na tym forum.
 
Hazard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem