Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2024, 23:34   #432
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 52 - 2519.07.21; abt; południe

Oki, sorasy za spóźnienie nie wyrobiłem się w weekend. Ale póki co to mój post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do pt 03.22. Czyli jest 9 dób na wrzucenie posta :> Ktoś wrzuci w sb do południa to też tragedii nie będzie :>


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0);
Otto 7/13; s.ranny (-10);


Stan PZ


Joachim 550 PZ
Otto 400 PZ


Stan PD


- Joachim 5 PD za wrzucenie posta

- Joachim 15 PD za post

- Otto 5 PD za wrzucenie posta

- Otto 20 PD za post


razem:

Joachim 800 + 20 = 820 PD (pomocnicy po 82 PD)
Otto 1 500 + 25 = 1 525 PD


Stan PZ


Joachim 550 PZ
Otto 290 PZ

---





@Wszyscy


- W tej turze minęło ok 1-3 h. Więc dalej jest mniej więcej połowa tego samego dnia.


@Joachim


- Masz dwie scenki. Pierwsza to mniej więcej standardowy obiad w karczmie. Nic niezwykłego się raczej nie wydarzyło. Barmanka próbowała zagadywać ich obu w standardowy sposób póki nie podano obiadu. Po obiedzie Joachim i Gunther się pospali.

- Druga scenka jest po przebudzeniu. Joachim ma chwilę spokoju aby się rozejrzeć po okolicy czyli jakiejś piwnicy. Sąsiedzi albo śpią głęboko tak jak pewnie on przed chwilą albo są martwi.

- Uwagę zwraca przedmiot na jednej z półek. Zakrzywia moc Dhar i zalatuje mocą od Tzeentcha. Ale wkrótce słychać kroki i rozmowy na górze, ktoś otwiera klapę i schodzi na dół.

- W tej turze bym chciał przede wszystkim rozegrać tą drugą scenkę. Czyli jak Joachim reaguje po przebudzeniu i co robi dalej.




@Otto

- Po pożegnaniu się ze szlachciankami Otto przeszedł przez miasto aby odwiedzić Sigismundusa. Zastał tylko Dornę. I ta mu przekazuje wieści od gospodarza.

- W tej turze bym chciał przede wszystkim załatwić sprawę apteki.



---


- Chyba ode mnie tyle na tą turę Jak jakieś pytania czy coś jest niezbyt klarowne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem