Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 21:37   #150
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Ludo z kocią zwinnością pochwycił sakiewkę. Zważył ją w ręku. Na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech, znak że sakiewka zdała egzamin. Potem wyjął jedną monetę, przyjrzał się jej dokładnie i lekko nagryzł. Otworzył torbę i schował w niej część łupu. Resztę ukrył pod ubraniem. Uważnie przysłuchiwał się jak guślarz wygłaszał swój monolog. Gdy już skończył rzekł głośno
-W gwoli ścisłości to wdepnęliśmy nie w gniazdo herezji tylko w wieelkie gówno. Co do dalszego fragmentu ze słowami „gratyfikacja” i „dodatkowa zapłata” to jestem za. Jedynie nie podoba mi się „osoby do rozwiązania problemu” i „artefakt chaosu” ale mam nadzieje że się tyko przesłyszałem. Ja nie zamierzam iść na ochotnika znów w gówno po same uszy. No chyba że zapłata będzie niebywale korzystna… – dodał ciszej i spojrzał wyczekująco na kapłana
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline