Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2024, 20:59   #55
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
No palenie na popiół nie wchodzi w grę.
Natomiast czy dałoby radę walnąć ich do dołu i zrobić jak z ognichem - w dołku ogień jest mocniejszy bo gorąc jest ekranowany do środka? Chodzi tylko o zwęglenie tkanki a nie zrobienie ich na proch.

Ew. jak w poście - bezkastowca i elfa w przepaść czy ze stromizny.
Dobry pomysł z tym zrzuceniem w przepaść, bo to będzie faktycznie możliwe i pewnie najszybsze. Rozbiją się o skały albo poniesie ich nurt rzeki.

Wykopanie dołu w skalistym podłożu może być trudne i czasochłonne niestety, ale pewnie znajdziecie na zewnątrz jakiś ustęp, który pozwoli na podobny pochówek.

W odpisie założyłem, że jeszcze nie padła decyzja co do ciał.

Zaraz dokleję zaktualizowaną mapę Grzmotożura.

PS Dzisiaj udało mi się odpisać, ale spodziewam się nadgodzin w pracy przez najbliższy czas. Mamy pożar niczym pożar lasów w Kanadzie. Różnie może być z moją dostępnością, ale sesji tak łatwo nie oddaję.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-03-2024 o 21:50.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem