Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2024, 07:07   #148
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cześć Przyjaciele/ciółki. Bardzo Was przepraszam za obecne opóźnienie. Spowodowane jest takim nawałem pracy z CITami i PITami, że gdy wracam do domu to tylko narasta we mnie poczucie winy z tego powodu, że Wam nie odpisuję a najzwyczajniej w świecie nie mam sił patrzeć na monitor. Ani klikać. W Święta na pewno odpiszę. Może wcześniej.

Chciałem Was okłamać, że szpital, że awaria, że ... Stary nawyk alkoholika się włączył, ale napisałem Wam jak jest. Dzięki temu będę w stanie choć wskoczyć na chwilkę na Forum bo już łapałem obrzydzenie do samej o tym myśli z powodu poczucia winy o którym pisałem wcześniej.

Nie mam zamiaru porzucić tej sesji, nie mam zamiaru zniknąć. Chwilowa niedyspozycja, którą w miarę możliwości będę się starał niwelować.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem