Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2024, 15:12   #1708
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Hej,

Prowadzę tę sesję już 2,5 roku. Bywają nawet częste momenty że chce się grać i czas jest i jest fajnie, ale też zdarzają się długie przestoje, a to nie sprzyja ogólnemu wrażeniu i frajdy z gry. Mojej i Waszej.

Teraz zostało nas 4 - 3 graczy + MG. 2 osoby nie tak dawno nam musiały zrezygnować, co też trochę wpłynęło na moją decyzję (oczywiście i tak szacun, bo wciąż mówimy o 2,5 rocznej sesji co jest niesamowitym ewenementem w realiach pbf i trudno mi byłoby wyobrazić sobie lepszych graczy).

Sesję rozpoczynałem z myślą o poprowadzeniu 1 aktu i ewentualnie pociągnięcia dalej, ale bez większych dalszych zobowiązań. Na szczęście trafiłem fajnych graczy, z którymi chciałem pociągnąć sesję dalej. Dużo dalej.

Ale teraz już chcę zakończyć sesję.

Nie chodzi nawet o to, że nie jestem w stanie prowadzić dalej, ale szkoda mi innych projektów, które mógłbym ze świeżością poprowadzić. Czy to tutaj na forum, czy na żywo. Zwłaszcza te drugie.

Dlatego dziękuję wam wszystkim, graczom obecnym i graczkom/graczom byłym za świetne wspólne historie i przygody i zapraszam po więcej w przyszłości, ale teraz najzwyczajniej czuję, że muszę oficjalnie się rpg'owo zresetować.

I pamiętajcie... wszyscy jesteśmy w tym hobby niesamowici
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 27-03-2024 o 15:14.
Rewik jest offline