Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2024, 20:09   #485
Dekares
 
Reputacja: 1 Dekares nie jest za bardzo znany
Czołem!

Syn Marnotrawny powraca, jeśli jestem jeszcze miło widziany to chciałbym wrócić( a przynajmniej spróbować) do gry. Nie wiem czy wyrobię się w obecnym terminie z postem i czy będę w stanie co tydzień pisać tak jak wcześniej(pisał w PW do MG że mam pewne problemy w realu które mogą zmusić mnie do zakończenia grania już jakiś czas temu). Przepraszam za ostatnie dni milczenia ale musiałem ogarnąć rzeczy w realu i trochę się odciąć od pisania tutaj żeby przemyśleć swój dalszy udział.

Tak na szybko co do obecnej sytuacji to muszę się spytać czy cały nas oddział zachował się jak normalni inteligentni ludzie i przed udaniem się na zwiad zrzucił plecaki itd. zostawiając sobie tylko najpotrzebniejsze rzeczy?(Stefan wziąłby tylko tarcze,włócznie, miksturę do leczenia i zestaw do leczenia, nóż)?
Druga sprawa to czy Stefan widzi w tej przesiece jakieś luki przez które ewentualni wrogowie mogliby przebiec żeby zaatakować niego i jego ludzi?


Korzystając z okazji chciałem wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
 
Dekares jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem