Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2024, 21:59   #165
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Choć nie sądziłem, że do tego faktycznie dojdzie, najdłuższa moja sesja na LI właśnie dobiegła końca. Jest ona zarazem najbardziej dziwaczną i rozwleczoną sesją, jaką na nieszczęście ostatniego jej uczestnika miałem sposobność poprowadzić - i to odpowiedni moment, aby uhonorować Wilczego, który z wielkim uporem i determinacją trwał niemalże do samego końca, okazując się o niebo lepszym graczem niźli ja Mistrzem Gry.

Oddając te honory pragnę wziąć całą odpowiedzialność za opóźnienia w realizacji tej sesji na siebie. Przygoda miała wielki potencjał i początkowo szła z dużym impetem, ale po redukcji do solówki w pewnym momencie sam straciłem do niej serce, za co bardzo przepraszam - niemniej jednak dotarliśmy do jej końca, czego Wilczemu autentycznie gratuluję!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem