Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2024, 08:40   #12
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Jakby co to dodałem małego edita w [spoilerze] drugiego posta

(...)
Edit:
Sprecyzowanie metodyki pokazania Khalowi Falka Currinda.
"W tamtym bardzie siedzi grupa krasnoludów. Obserwują chatę/architekturę/ścieżkę logistyczną <tego i tego>. Najmłodszy z nich, z brodę ledwie na dwa kciuki w koorze blond i <inne cechy charakterystyczne>.

Potem Khal się tam przeszedł w zupełnie innych niż zwyczajowo ciuchach (dzięki Sleeves of Many Garments) i przerobiony na kogoś znacznie młodszego, z kasztanową brodą i włosami obie znacznie większej długości niż jego rzeczywiste dzięki msw. tool: Exotic Disguise Kit =]




Celem minimalizcji szansy wpadki. Jeśli zbyt późno i MG już jest dlako w głąb planów by wykrozystać to niedopowiedzenie, albo co gorsza zaczął już rozpisywać komplikacje bazujące na tym... to do zignorowania i tyle =p


Edit

Ok. Korekta avatara…

Wpadłem w małą spiralę gdy spojrzałem, że Dr K ma tu 39 lat, a wygląda o z 15 lat młodszego niż Khal na avatarze =p
Kliknij w miniaturkę

<oglądanie jeszcze kilku zdjęć aktorów w wieku 38 - 60 lat, w tym Muhammada Aliego pod 50ką…

Ostatecznie uznałem, że ten avatar Kliknij w miniaturkę wygląda bardziej jak Clooney pod 60kę Kliknij w miniaturkę =p

Więc skorzystam, że druga kolejka jeszcze nawet nie minęła cała i szybciutko wezmę coś odpowiedniejszego =]
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 30-03-2024 o 23:19.
Arvelus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem