Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2024, 11:36   #491
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Widmo machnęło ręką na wybuch Deana, najwyraźniej wierząc że wiek i status ducha dają mu prawo do zignorowania wściekłości potomka.

- Nie wiem co możecie zrobić dla ducha Garreta – zaczął pradziadek – Myślę, że będzie chciał się zemścić na tych, co mu zrobili krzywdę, gdy był żywy. I myślę, że nastąpi to prędko. Jeśli nie możecie powstrzymać tej nekrofilki czy też nekromantki, to musicie być przy nim, gdy wyzwoli swoją moc (żal po życiu jest bardzo potężny i często zagraża żywym). Musicie wtedy być z nim i pomóc mu przejrzeć na oczy. Jeśli nekrofilka się do niego dorwała, to wydaje mi się to być jedynym sposobem. No ale cóż, nie jestem wszechwiedzący, co ja tam mogę? - widmo znowu machnęło ręką.
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem