Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2024, 07:56   #5
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Inana Zobacz post
Aj nieee, nie. W piątą edycję gram od 7,8 lat? Jeszcze zanim Xanathar wyszedł. Bardziej mi chodzi o forumowy slang, jak "długość odpisów na awatara" czy formatowanie tekstu. Z tego co widzę w każdej przygodzie są inne zasady?
Nie przejmuj się, dasz radę.

Długość na awatara to takie bardzo nieprecyzyjne określenie. Chodzi o to, aby dać z siebie coś więcej poza to ja go tnę, ale MG nie oczekuje 3 akapitów przemyśleń postaci nad biednym losem istoty, który zaraz poślesz do innego świata i jak ten czyn wpłynie na twoją karmę.

Formatowanie - tradycyjnie stosuje się justowanie do obu stron, niektórzy MG chcą, aby tekst był wcięty. Dialogi na ogół kursywą i od myślnika. Ja też lubię, jeżeli się pogrubia imiona postaci graczy w swoich postach. Ale nie ma tu nic skomplikowanego, aby nowa osoba nie była w stanie tego z marszu ogarnąć.
 
Gladin jest offline