Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2024, 20:43   #391
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Sesja miała moim zdaniem duży potencjał.
Sesja ma ogromny potencjał, bo mimo względnej prostoty scenariusza drzemią w nim pokaźne możliwości roleplayowe, szczególnie że postacie posiadają sporą synergię z historią. Praktycznie każda klasa i rasa będzie miała dla siebie coś specjalnego, nie wspominając nawet o wątkach osobistych. Jednak na razie nie skończyliśmy nawet 1/3 prologu. A jest 6 rozdziałów (włącznie z prologiem można powiedzieć, że 7).

Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Ja już prawie uznałem, że sesja umarła, a tu post jednak.
Akurat Ty nie powinieneś się dziwić, skoro RotR dokończyłam po 3 miesiącach przerwy :v Owszem, nie jest to dla mnie najlepszy okres na pisane erpegi, ale staram się być odpowiedzialna Jak mówię, że nie porzucam sesji (zwłaszcza bez słowa), to się tego trzymam
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem