Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2024, 21:30   #493
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dean odpowiedział duchowi przodka nie mniej pogardliwym spojrzeniem z przewróceniem oczu. Martwiło go przy tym, że rodzice nie kłamali- Dean miał bez wątpienia po Pradziadku Stefana te jasnoniebieskie ślepia o opadających kącikach, które miały w kształcie coś co kazało podejrzewać właściciela o złą wolę, czy wredność. Właściwie to sądząc po tej gębie, to po nim musiało trafić do puli genetycznej jego i Joan Murphych wszystko to co sprawiało, że "źle im z twarzy patrzyło".

-Eddie... Z tego co zrozumiałem to i tak przyjdzie nam na ten koncert ściągnąć Joan. Nawet gorzej- naszą mamę. Ale na razie to Joan trzeba przekazać co tutaj się odwala. I chyba tylko ty nadążysz ze spisaniem do Człowieka przy Monitorze - klepnął niebieskowłosego , który wydawał się za mocno przejmować.

- Pradziadku "szanowny"- nie mógł odpuścić sarkazmu -, czy ja mam rozumieć, że mamy odwalić Tacie jakieś zbiorowe przytulenie, pokazanie zdjęć ze szczęśliwych chwil czy kurwa jakieś smutne burrito? I Diana, widywałem groupies, więc mam nadzieję, że masz rację. Bo jesli to jakaś psychofanka co zadała sobie trud z porwaniem ducha, to oby przy okazji nie zabawiła się z Tatą inaczej.
I Pradziadek nie odpowiedziałeś na pytanie Diany- czy masz kontakty z innymi duchami, czy nie? To teraz jest seksizm, jak nie odpowiadasz kobiecie za samo bycie kobietą, wiesz? W ogóle to masz jakieś ograniczone te informacje... Właściwie to wiesz to czego i tak się domyślaliśmy z kolegami.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 14-04-2024 o 21:37.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem