Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2024, 14:04   #512
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do Leczenia Wiesela to co będzie jak test się nie powiedzie? Pozostaje w tym stanie co jest czy od razu umiera? Czy po nieudanym teście będzie jeszcze możliwość poratowania go miksturą leczącą?
- Jak test się nie powiedzie no to postać umiera. Jak BG to może wykorzystać PP.

- Jak jest okazja można jeszcze spróbować leczenia magicznego bo to inny test. Czyli albo jakaś magia lecząca, albo eliskiry leczące.



Cytat:
Czy jak zorganizujemy jakiś punkt opatrunkowy to da się ten modyfikator -10 za warunki zniwelować? Myślę o takich samych działaniach jak mówiłem przy okazji ostatniej zasadzki, czyli zrobienie z kilku namiotów płachty żeby ranni nie leżeli na ziemi
i rozbicie któregoś nad nimi itd.
- Zależy jak leży. Jakby rozbić namioty, zebrać drewno, zrobić ognisko, zebrać wody, zagrzać wody itd. czyli w praktyce zrobić punkt upatrunkowy pod namiotami no to można by zredukować ten modyfikator. Ale to właśnie mowa o grubszej sprawie a nie coś co da się zrobić w przysłowiowe pięć minut. W tej turze oczekuję, że z postów dowiem się co BG robią tak na świeżo po zakończeniu walki. Zakładanie obozu jw. zajmie znacznie więcej czasu.



Cytat:
Co do rozmowy o rozwijaniu umiejętności to ile razy można kupić rozwinięcie danej umiejętności np. powiedzmy skradania?
- Tak samo jak w oryginale czyli max można mieć 3 poziomy umiejętności. Czyli na 0, +10 i +20.



Cytat:
Po za tym chciałem się spytać czy Stefan jak będzie mieć dość PD to będzie mógł wykupić coś takiego jak Mistrz Tarcza i jkby to działało(zakładam że dawało by +10 do osłony zapewniane przez tarczę nie wiem czy coś jeszcze) Wiem, że w brudnopisie jest napisane żeby nie przesadzać z wykupywaniem wszelkich możliwych mistrzów dlatego wolę się spytać czy jak Stefan koncentruje się na zestawie włócznia i tarcza to byłoby to możliwe.
- No właśnie jak w Brudnopisie czyli wolałbym aby ktoś był mistrzem w jednej rzeczy. A Stefan już ma mistrza włóczni.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem