Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 12:36   #34
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Lothar nie odrywając wzroku od maga spokojnie wysłuchał jego słów i rzekł:
-Zgadzam sie z tobą, lecz co do jednej rzeczy sie pomyliłeś. Ja też jestem magiem, choć zapewne dużo słabszym. Ale do rzeczy. Mówiłeś szeptem, więc nie słyszeliśmy twoich słów. Mógłbyś coś powiedzieć o sobie. I jeszcze jedno. Jakiego typu magią władasz? Chwilę się zastanowiwszy spojrzał na Jadarit i poleconego przez nią mężczyznę.
- Wy też powinniście opowiedzieć o sobie. Powiedzcie jakie są wasze zdolności i w czym moglibyście się przydać. To ważne, ponieważ bardzo ułatwi planowanie posunięć. Później powiem wam na co mnie stać i mam nadzieję że moi towarzysze również to zrobią. Musimy się znać, ufać sobie i pomagać wzajemnie.- mówiąc to zdanie pojednawczo spojrzał na Jaderit i dokończył - od tego zależy los..... hmm..... wyprawy.
 
Dalakar jest offline