Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2024, 20:38   #515
Dekares
 
Reputacja: 1 Dekares nie jest za bardzo znany
Czołem
Jak rozumiem pomiędzy skończeniem opatrywania a przybyciem regimentu można trochę się poszwendać?
Tak jak pisałem wcześniej Stefan chciałby w tym czasie obszukać zwierzoludzi i rozejrzeć się czy mieli jakieś obozowisku razem z Olafem i Azurem jeśli ten wrócił już sam(test na Tropienie/Przeszukiwanie?) i rozejrzeć w ruinach(test Przeszukiwania?). Oczywiście inni chętni mile widziani

A co do Azura to zrozumiałem wcześniej że on uciekł z jakimiś małymi obrażeniami(chyba 9/10HP miał?) więc Stefan chciałby i jego poleczyć.

Stefan na pewno zapyta się też łowców czy któryś nie potrzebuje pomocy medycznej?(postaram się dać do posta)

Po za tym chciałem się spytać co się w trakcie walki działo z naszym wspaniałym kaznodzieją Theobertem, bo pamiętam że był przywiązany do siodła jednego z ludzi śledczego. Zakładam że raczej nie ciągnęli go za sobą w szarży na wroga, więc jestem ciekaw co z nim stało? Zostawili go za sobą na gościńcu? Może zwiał?

Czy będzie można spróbować z sierżantem i śledczym rozmówić się przed przybyciem regimentu w sprawie jego uwolnienia(spróbuje jakiś dialog sklecić).

Zakładam też że do przybycia regimentu nie mamy narzędzi potrzebnych do wykopania grobów/grobu dla naszych poległych?
 
Dekares jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem