Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2024, 23:45   #516
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak rozumiem pomiędzy skończeniem opatrywania a przybyciem regimentu można trochę się poszwendać?
- Można


Cytat:
Tak jak pisałem wcześniej Stefan chciałby w tym czasie obszukać zwierzoludzi i rozejrzeć się czy mieli jakieś obozowisku razem z Olafem i Azurem jeśli ten wrócił już sam(test na Tropienie/Przeszukiwanie?) i rozejrzeć w ruinach(test Przeszukiwania?). Oczywiście inni chętni mile widziani
- Pies sam wróci zanim medycy skończą swoja robotę.

- Jak medycy skończą swoją robotę to trupy zwierzoludzi są już obszukane przez łowców. Robili to gdy medycy robili swoje. Ale oczywiście i tak można obszukać trupy zwierzoludzi.

- Okolice i ruiny też naturalnie można pozwiedzać.

- Co do reszty to poczekam na działania BG w poście.



Cytat:
A co do Azura to zrozumiałem wcześniej że on uciekł z jakimiś małymi obrażeniami(chyba 9/10HP miał?) więc Stefan chciałby i jego poleczyć.
- Azur miał 9/10 po poprzedniej walce więc w tej w ogóle nie został ranny. Ale był leczony po poprzedniej (6>9/10) więc do nastepnego ranka standardowe leczenie odpada. Najwyżej magiczne może mu jeszcze pomóc.




Cytat:
Stefan na pewno zapyta się też łowców czy któryś nie potrzebuje pomocy medycznej?(postaram się dać do posta)
- Poczekam na opis w poście. Ale kto miał być ranny to trafił do namiotu opatrunkowego.



Cytat:
Po za tym chciałem się spytać co się w trakcie walki działo z naszym wspaniałym kaznodzieją Theobertem, bo pamiętam że był przywiązany do siodła jednego z ludzi śledczego. Zakładam że raczej nie ciągnęli go za sobą w szarży na wroga, więc jestem ciekaw co z nim stało? Zostawili go za sobą na gościńcu? Może zwiał?
- W trakcie walki to raczej każdy BG i reszta byli zbyt zajęci aby się rozglądać. Raczej jeźdźcy nie wlekli nikogo za sobą. Po walce gdzieś tam się Theobert znajdzie. Już nie będzie związany.



Cytat:
Czy będzie można spróbować z sierżantem i śledczym rozmówić się przed przybyciem regimentu w sprawie jego uwolnienia(spróbuje jakiś dialog sklecić).
- Jw.



Cytat:
Zakładam też że do przybycia regimentu nie mamy narzędzi potrzebnych do wykopania grobów/grobu dla naszych poległych?
- No nie mieliście łopat przy posągu Sigmara to i od tej pory nic się w tej materii nie zmieniło.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem