Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2024, 22:41   #393
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 33 - 2527.01.31 ant; wieczór

Oki, to mój post jest :> Co do terminu to jest do końca sb 04.27 czyli jest 4 dób na zmajstrowanie posta :> Ale w razie potrzeby możemy przedłużyć tą turę. Bo jak widać nie udało mi się zmajstrować posta w weekend.

Stan postaci:

Warmund Kruger 13/13 ŻYW; R 6; s.zdrowy (0),
Kristof Grummiohr 13/13 ŻYW; R 2; s.zdrowy (0),


PD


- Warmund 5 PD za wrzucony post

- Warmund 5 PD za docowanie

- Warmund 5 PD za decyzyjność co dalej

- Kristof 5 PD za wrzucony post

- Kristof 10 PD za docowanie


razem:

Warmund 510 + 15 = 525 PD (Klaus 165 PD)
Kristof 185 + 15 = 200 PD (pomocnicy po 122 PD)


PZ



Warmund 0 PZ
Kristof 139 PZ

---



- Oki to w tej turze minęło ok parę minut. Więc dalej są okolice północy i sceneria zasadniczo się nie zmieniła od poprzedniej tury.


- Co do scenki to ktoś krzyknął do przybyszy "Kto to?". A zaraz potem zaczęła się w środku jakaś bitka/awantura czy podobne coś. Tak na słuch oczywiście bo z zewnątrz niczego nie widać.

- Warmundowi w 6 tur udało się rozwalić drzwi czarami. Więc trochę to trwało ale wejście w końcu stanęło otworem.

- Po rozwaleniu drzwi Sigrun pierwsza wbiegła do środka. Sylvia po chwili wahania za nią. Jak ktoś nie będzie zwlekał to powinien zdążyć wbiec między Sigrun a Sylvię.

- W środku jest ciemno - nie ma zapalonych świateł. Z kilka kroków za rozwalonymi drzwiami są kolejne, uchylone. Tam już jest światło. I tam właśnie wbiegła Sigrun.

- Sytuacja jest dynamiczna więc raczej nie jest to czas na jakieś długie rozmowy i planowanie.


- W tej turze bym przede wszystkim chciał wiedzieć jak BG reagują na tą dynamiczną sytuację.


---


- Z mojej strony chyba tyle na tą turę. Planowałem w nd dać post no ale goście niespodziewanie mi się zjawili no i nie miałem tyle czasu na pisanie co planowałem pierwotnie. Dlatego post jest dopiero dzisiaj. A Wam obu i Waszym bliskim też zdrowia życzę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem