Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2024, 22:34   #395
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 34 - 2527.01.31 ant; wieczór

Oki, to mój post jest :> Co do terminu to jest do końca pt 05.03 czyli jest 5 dób na zmajstrowanie posta :> Fajnie, że wyrobiliście się w terminie z postami mimo krótszego terminu to udało się i mnie napisać post

Stan postaci:

Warmund Kruger 13/13 ŻYW; R 6; s.zdrowy (0),
Kristof Grummiohr 13/13 ŻYW; R 2; s.zdrowy (0),


PD


- Kristof 10 PD za szybki post

- Kristof 10 PD za fabułę posta

- Kristof 10 PD za decyzyjność co dalej

- Kristof 10 PD za przetrwanie walki

- Warmund 5 PD za wrzucony post

- Warmund 10 PD za decyzyjność co dalej

- Warmund 10 PD za odzyskanie Reinharda


razem:

Warmund 525 + 25 = 550 PD (Klaus 177 PD)
Kristof 200 + 40 = 240 PD (pomocnicy po 142 PD)


PZ



Warmund 0 PZ
Kristof 139 PZ

---



- Oki to w tej turze minęło ok parę minut. Więc dalej są okolice północy i sceneria zasadniczo się nie zmieniła od poprzedniej tury.


- Co do scenki to po wbiegnięciu do środka dwie pierwsze osoby mają okazję na walkę z potworem. Dwie pierwsze czyli Sigrun i Kristof. Dla reszty w tej ciasnocie nie było miejsca. Walka trwała 2 tury i zakończyła się śmiercią potwora i zranieniem Sigrun (10/16 HP; s.ranny -10).


- Tuż przed walką dało się dojrzeć jak parę osób ucieka gdzieś w głąb magazynu. Ale póki walka trwała to nie dało się nic zrobić. A jak się skończyła to już ich nie widać. Zostały tylko otwarte drzwi gdzieś w ciemność.

- Po walce odnalazł się też Reinhard. Jest związany, zapłakany, przestraszony ale poza tym nic mu chyba nie jest.


- No i pytanie na tą turę to co dalej robią BG i ekipa. Wszyscy są w tym oświetlonym pomieszczeniu, chyba ta sama kuchnia co było ją widać przez okno. No i co dalej?


---


- Chyba tyle ode mnie na tą turę Jak jakieś pytania czy coś nie jest zbyt klarowne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem