Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2024, 22:15   #399
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
W pomieszczeniu jest jedno źródło światła? Jakaś świeca, latarnia? Sigrun została nieco uleczona? Rozumiem, że z tej ciemnej części magazynu słychać jakieś odgłosy. Czy są one coraz cichsze, jakby ktoś uciekał, czy stałe?
- Pali się jedna lampa, jest powieszona nad stołem, można ją zdjąć.

- Znajdą się też inne 2-3 zgaszone lampy jakie można zapalić kawałkiem drewna z pieca.

- Juan opatrzy Sigrun ale to nie takie hop siup. Więc to zależy od priorytetów i kawałka czasu jaki się rozegra w tej turze.

- Skrzeki/stukania nie słabną. Przynajmniej tak na szybko tuż po walce.



Cytat:
Dobra mój BG podejdzie do uratowanego typka aby rozwiąć mu sznur na rękach. Przy okazji spyta go co tu do cholery się stało? Czemu ten potwór zabił parę osób i czy wyrwał się z klatki przez przypadek czy może tu od początku były jakieś dwie przeciwne grupki? Ostatnie pytanie, to czy padło cokolwiek o Vivian...
- Uratowany typek to dzieciak. Ma związane z pdzodu dłonie powrozem. I to ten co podbiegł do Warmunda. I nikogo innego w kuchni nie ma.

- A co do pytań to jw czyli zależy od kolejności działań. Kto się za co zabiera.



Cytat:
Jak wolisz przenieść to do pogadanek, to mogę. Jednak nie planuję rozwijać dialogów dalej.
- No pytania/rozmowy to bym wolał odpisywać na to co padnie w fabularnym tekście czyli w poście lub docu. No i jw, czyli zależy od kolejności działań.



Cytat:
Bo jeśli tak, to Gummiohr weźmie zbierze wszystkie świece/lampy które uda się znaleźć rozda je tak aby uratowany młodzieniec który stoi przy Warmundzie trzymał dwie i gdy tylko będzie trzeba to odpalą je aby zrobiło się widno. Taki plan ma, bo wrzuci obecne oświetlenie w głąb magazynu, tak aby zobaczyć co tam się dzieje.
- To już też bym wolał reagować na tekst fabularny.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem