Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 18:12   #1
Stranger
 
Reputacja: 1 Stranger nie jest za bardzo znany
Zdobywanie składników do czarów przez Gidlię czarodziejów

Pierwsze moje zagadnienie dotyczy ciała i krwi demonów.
Krótko tylko powiem z skąd ten pomysł na temat. Otuż jeden z forumowiczów słusznie zauważył pewne niedopracowanie autorów. Mianowicie - skąd Gildie czarodziejów mają krew demonów? A co z sercem demona? Z tego co mi wiadomo to po zabiciu demona jego ciało ulega dematerializacji i wraca do swojego wymiaru. Pytanie jak z krwią? Czy ona również znika czy też zostaje? Biorąc na logikę, skoro ciało znika to krew chyba też musi. Jest on potrzebny co prawda tylko demonologą, ale jak oni mogą go zdobyć? Czyżby demony same oddawały swoją krew?

Druga sprawa to części ciała smoków. Do wielu naprawdę składników są potrzebne części ciała smoków (język,łuski,skóra,krew). Z tego co wiem to smoków nie ma na pęczki w Starym Świecie, a wręcz przeciwnie jest ich bardzo mało lub są nawet na wyginięciu. Nie łatwo jest też odnaleść siedzibę smoka. Czary magowie rzucać muszą (od tego przecież są) tak, więc gildię oferują im sładniki do czarów. Przypuścmy, że jednego dnia w składniki w całym Imperium zaopatrzy się 50 magów (bezpieczna liczba)...... Czy teraz rozumiecie o co mi chodzi? Wychodzi więc na to, że co kilka dni ginie kilkadziesiąt smoków. Może się myle, lub może są to bezpodstawne założenia, jednak biorąc to zagadnienie na logikę to tak właśnie wychodzi. Do tego trzeba się jeszcze zastantowić kto Gildiom dostarcze te składniki. Zakładam, że są jacyś zabójcy smoków (nie nie chodzi mi o tych krasnoludzkich ) ,którzy zajmują się tym procederem. Jednak nie znalazłem NIC na ich temat. Co wy o tym sądzicie? Czy macie jakieś ciekawe informacje? Może macie swoją własną teorię lub koncepcję? Możesz też jednak czegoś nie doczytałem. Czekam na wasze posty.
 
Stranger jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem