Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2007, 21:14   #39
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
"Magia piorunów" - pomyślał, gdy Lothar skończył mówić. - "Bardziej efektowna niż magia umysłu. Lepiej działa na wyobraźnię wrogów. Ale jego magia" - spojrzał przelotnie na Thalmira - "jest bardziej podstępna."
- Każdy mag w zespole jest nieocenionym nabytkiem - stwierdził. - Dwóch w tak małej grupie - pokręcił głową z uznaniem - to wprost marzenie.
Uśmiechnął się i zmieniając temat powiedział:
- Podczas gdy tamta dwójka - wskazał głową w stronę kontuaru - będzie sobie spokojnie rozmawiała bez świadków, to może ktoś z was mi powie, dokąd właściwie jedziemy? Nie da się ukryć, że nieco zbyt późno się zjawiłem i ten drobiazg mi umknął.
Spojrzał po kolei na każdego, zatrzymując wzrok na ostatnim z siedzących. Może dlatego, że jego imienia dotąd nie słyszał.
"Swoją drogą to ciekawe, że Iondhen nic o sobie nie powiedział" - przemknęło mu przez głowę. - "I gdzie ten mag od piorunów podział swoją laskę. Czyżby nie używał...?"
Żadna z tych myśli nie znalazła odzwierciedlenia ani w oczach, ani na twarzy Roda.
 
Kerm jest offline