Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2007, 11:44   #1
IceMan
 
IceMan's Avatar
 
Reputacja: 1 IceMan nie jest za bardzo znany
[Autorski] Inny wymiar

System na podstawie D&D 3.5 z tą różnica że gramy storytelling'owo.

INFORMACJE:
- Poszukuje od 4 do 5 graczy
- Każdy musi pisać minimum jeden post na dwa dni (to dotyczy się również MG czyli mnie)
- To czy kogoś przyjmę czy nie będzie zależało od historii postaci
- Opis świata: (nie będę się rozpisywał gdyż przedstawię wam jedynie to co będzie wam potrzebne ponieważ w pierwszym świecie będziecie grać trochę krótko a prawdziwa akcja - jak wskazuje sam tytuł - będzie rozgrywała się w nieznanym wymiarze o który dowiecie się więcej w czasie gry)

Ludy Efenu postanowiły zakończyć spory dlatego też postanowiły podzielić wszystkie ziemie miedzy siebie. Północno zachodnia cześć Efenu przypadła krasnoludom i niziołkom, północno zachodnia cześć przypadła półorkom i gnomom, północno wschodnia krasnludom i niziołkom, południowo zachodnia część elfom, a południowo wschodnia ludziom i półelfom. Pomysł ten był bardzo dobry gdyż już od 400 lat na terenie Efenu nie było rzadnej wojny (nie licząc wojen domowych) jednakże spokój nie mógł trwać wiecznie jakieś 50 lat temu na każdej z czterech części świata pojawiły się dziwne portale. Nikt nie wiedział czym one są i dlatego budziły lęk. Znajdowali się oczywiście śmiałkowie którzy przekraczali portale i już nigdy nie wracali. Wszyscy czekali na śmiałków którzy w końcu zamkną portale z zewnątrz czy też z wewnątrz.

- I oto jest właśnie wasze zadanie. Czy ktoś jest na tyle odważny by przekroczyć tajemniczy portal i stawić czoła nieznanemu? Ja i ludy Efenu czekamy na śmiałków.

Karta postaci – WSZYSTKO BIERZCIE Z PODRĘCZNIKA DO D&D ed. 3,5 – gramy bez statystyk.

Imię:
Płeć:
Wiek:
Rasa:
Klasa:
Umiejętności: 3 na start
Ekwipunek:
Czary: (tylko dla klas magicznych) cztery czary na start : trzy zerowego poziomu i jeden pierwszego poziomu
Historia postaci:
Wygląd postaci:
Charakter postaci:

UWAGA: KP jak i pytania proszę przesyłać mi na PW. Oczywiście na pytania odpowiem również pod numerem gg: 4927005
 
IceMan jest offline