Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 11:50   #1
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 9901 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Rekrutacja (Wilkołak: Apokalipsa) Dni ostatnie dni pierwsze.

Przyjdziemy po was tam gdzie się nie spodziewacie.
W mroku, w ogniu, w cieniu
Wasza śmierć
Czekajcie a będzie dane.
Walczcie a dostaniecie.
Jaskrawy świt początkiem i końcem.

Piracki komunikat w programie jednej z korporacyjnych telewizji aglomeracji Opolskiej.

Rok 2015 20 listopada Aglomeracja Opolska. Godzina 20:30 Centrum monitoringu dużej restauracji.

Znudzony strażnik omiótł wzrokiem ekrany znajdujące się na głównym pulpicie nie zaszczycając nawet jednym tych z bocznego i z powrotem powrócił do oglądania transmisji z meczu finałowego piłki nożnej .
'Nie mają już, czego transmitować piłka nożna. Polska tak dawno nie wygrał, iż to śmiechu warte, jakby już nie można było zakupić futbolu amerykańskiego, tfu zimna" - pomyślał odstawiając kubek z kawą na stolik.
Tymczasem na jednym z ekranów bocznego pulpitu zaczęło się coś dziać. Niefrasobliwość strażnika wynikała z tego, iż boczne ekrany nie były skierowane na najważniejsze części pilnowanego obiektu, lecz tylko na tyły restauracji i przydatne były tylko w dzień.
W słabym świetle ulicznej, przyćmiewanej jeszcze przez drobny deszcz, dało się zaobserwować grupkę dzieci wyciągających resztki ze śmietników. Strażnik może i by je przepędził jakby miał chęci, ale nie w taką pogodę, zresztą takich złodziejaszków było pełno zwłaszcza od czasu, gdy rząd drastycznie zmniejszył fundusze na opiekę społeczną i szkoda na nie było tracić siły, no chyba, że dla rozrywki.
Nagle na dzieci wypadł równie obszarpany jak one ogromny mężczyzna powalił jedno z nich na ulicę i zaczął zrywać ubranie. Na sąsiednich ekranach dało się zaobserwować szybki cień, który wpadł w końcu na mężczyznę i siłą rozpędu odrzucił od kilkuletniej dziewczynki. Nastolatek zagrodził drogę do swoich podopiecznych oprychowi. Oprych chwilę gestykulował, na co rudowłosy młodzian uczynił międzynarodowy gest. W czasie, gdy ruszyli na siebie młodzian wyszarpnął nóż i przetaczając się pod nogami przeciął ścięgna pod kolanami. Olbrzym opadł na jedno kolano z pod płaszcza wyciągnął maczetę, lecz był o wiele za wolny rudowłosy zatopił ostrze w jego gardle aż po same jelce i obracając szybko, wyszarpnął, krew trysnęła na ściany. Młodzieniec pozbierał szybko fanty od dogorywającego olbrzyma i wraz z dziećmi zniknął z ekranów. Na uliczce w słabym świetle latarni widać było oprycha czołgającego się stronę kamery w swojej ostatniej drodze do piekła.


Rekrutacja (Wilkołak: Apokalipsa) Dni ostatnie dni pierwsze.

1. Zbieram watahę graczy od 3 do pięciu osób świat lekko zmodyfikowany wilkołaka.
2. Narracyjnie jedynie najważniejsze walki z wykorzystaniem mechaniki
3. Historia minimum dwie strony standardowego tekstu. Na jednej historia i opis bohatera na drugiej kilka scenek rodzajowych przedstawiających postać w różnych sytuacjach.
4. Zaawansowanie postaci druga ranga wiek bohatera do 20 lat.

5.Tylko osoby znające system na, tyle iż potrafią samodzielnie i prawidłowo wypełnić KP.
Edit: Przyjmę również osoby których historie postaci zrobią na mnie wrażenie nawet bez wypełnionych kart postaci.

6. Rekrutacja dwutorowa do 17 października czekam na postacie do 30 czas na dopracowanie postaci i wspólne połączenie watahy.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 15-10-2007 o 00:31.
Cedryk jest offline