Wątek: Nightwish
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 13:55   #22
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Uff, poszperałam troszkę, poszukałam i znalazłam solo Tarji:

[media]http://youtube.com/watch?v=-64lDl4SQL4[/media]
Cóż można powiedzieć... Solowa Tarja to nie stary Nightwish i choć wiedziałam, że zaprezentuje coś innego, to miałam cichą nadzieję, że może jednak pokaże stary, dobry cięższy klimat ze swoim ślicznym głosem Niestety nie, ale to nic. Teledysk super, bardzo mi się podoba, Tarja jak zwykle ślicznie śpiewa, trochę delikatniej i jeszcze bardziej lirycznie. Trochę mi brakowało tych ciężkich gitar, ale właściwie Tarja wyszła na plus. Może nawet lepiej, że bardziej spokojnie i lirycznie, że nie zamknęła się w tym jednym stylu i nie konkuruje z nowym NW tworząc znowu to samo, tylko że solo.

A tutaj ciekawostka - pojedynek Tarji i nowej wokalistki NW, Anette:

[media]http://youtube.com/watch?v=J4IDDF-l98c[/media]
Przyznam szczerze, że jak zobaczyłam ten teledysk, który wrzuciła Kometa, to podobało mi się póki pani Anette nie zaczęła śpiewać. Aż się prosiło, żeby usłyszeć tutaj głos Tarji! Nie podobało mi się tak do końca, ale nie można powiedzieć, że Anette nie umie śpiewać. Jest po prostu inna. Im więcej słuchałam piosenek z jej głosem, tym łatwiej się przyzwyczajałam. Bo śpiewa okey, nigdy nie będzie Tarją i porównywanie ich nie jest okey. Jest mi przykro, bo NW nigdy nie będzie ten sam, ale na razie ich nie skreślam. Spróbuję skołować sobie obie płyty - Tarji i nowego NW i po prostu posłuchać na spokojnie.

Jest mi tylko przykro, że nie usłyszę nowych utworków NW z Tarją, chociaż ktoś się może przyczepić, że i tak są wykonywane w tym samym stylu, więc można słuchać starych i też będzie to samo Mimo wszystko stary NW zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu - toż to kawał historii! A nowego można posłuchać, zobaczyć co zaproponowali i... odłożyć
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem