Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 15:57   #5
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Soldat... Jakoś pół roku temu pierwszy raz zagrałem, potem z jakiś przyczyn poszło w odstawkę, a teraz od miesiąca znowu pykam. Prawie codziennie. To chyba kapkę uzależnia, przez tą grę jem kolację godzinę później niż zwykle bo ciężko się oderwać i zostawić drużynę żeby się udać na posiłek. Co prawda Realistic mi do gustu nie przypadł (tak jak - wstyd się przed niektórymi przyznać - CS), wolę bardziej dynamiczną i mniej śmiertelną rozgrywkę w normalnym trybie.

A reszta polskich produkcji... Crime Cities to cudeńko, Teenagent tak samo. Do Chroma się ostatecznie nie przyzwyczaiłem (choć grałem jakieś dwa, trzy lata temu więc może teraz by mi bardziej podeszła), w Painkillera nie grałem. Na wiedźmina liczę, ale mój sprzęcik chyba go nie pociągnie...
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem