Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 19:42   #15
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mhm... No dobrze to poczekam jeszcze na historię, którą "obiecałeś" ( ), dorzuć profesje jakie występują w twoim świecie i właściwie to zaczynam robić KP. Aha i podaj szablon KP oraz ile umiejętności jest do wpisania To chyba na tyle, ale jak o czymś zapomniałem i będę "to" chciał wiedzieć to zgłoszę się z pytaniem, bo teraz mi nic do głowy nie przychodzi

Off: Darkan, ty zaprezentowałeś swoją postać jako bardzo dobrą. Ta postać jest wyidealizowana, więc powiedziałem, że z idealną postacią nie będę grał (jeżeli w ogóle się dostanę). Jeżeli twój MG w sesji, do której dostałeś się tą właśnie się dostałeś, przyjął cię to już on ma problem i nie każdy MG musi przyjąć cię z taką właśnie postacią, a jeżeli ty najeżdżasz na mnie z powodu uwagi z mojej strony to po prostu nie mamy o czym gadać. Odnoszę wrażenie, że Kelly po części miał rację.

Bardzo przepraszam, że właśnie tutaj to zamieściłem, ale nie chcę wystawiać negatywnej noty.
 
Alaron Elessedil jest offline