Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 19:51   #95
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wybacz Astaroth, ale nie zauważyłem twojego posta właśnie tutaj, gdyż zazwyczaj zaglądam tylko do sesji.
Vein wziął wszystko, gdyż nie wie jak będą działały na innych osobach i zamierza to sprawdzić kolejnego dnia.
Co do podziału to oczywiście, że się zgadzam i Veinsteel z radością wręczy ci nagolenniki jak tylko będzie wiedział, że nic nie zrobią Tantalionowi

A teraz właściwa część mojej myśli:
Mistrzu, mogę skorzystać z pomocy tego chłopaka-żebraka, któremu moja postać pomogła? Wiem, że sam go stworzyłem, ale teraz by mi się przydał w pośrednictwie.
Aha i dzięki za zaufanie w postach Mam nadzieję, że mini bitewka się podobała i nie przegiąłem z niczym
 
Alaron Elessedil jest offline