Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 20:53   #187
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Heh... czas na moje dwa słowa...

Jak widzicie posta nie ma, co oznacza- "brak czasu na cokolwiek". Znaczy.. mogłabym napisać.. ale po pierwsze to nie byłoby to co chcę i w nie takiej formie jakiej bym sobie życzyła, a po drugie daje wam trochę wytchnienia... bo wiem, że nie tylko mi jest ciężko..

Teraz może co nieco do Szarleja...
Oczywiście nie mogę się złościć... rozumiem Cię całkowicie... sama, jak widzisz, sesje zawalam po kolei jak idzie... i muszę przyznać, że ciężko mi z tym spać, ale nie wyrabiam po prostu, a pisać dwu bądź jednolinijkowców nie zamierzam...
Dziękuję za pochwałę i jednocześnie za grę, chociaż Anna była raczej cichą i niewyróżniającą się osobą zachowywała choć drobny damski akcent w drużynie... teraz za to reszta zdana jest tylko na mnie Chociaż postaram się, aby płci pięknej na waszej drodze nie zabrakło Spokojna głowa ;D

Anna narazie będzie jako BN nie będę jej uśmiercać (chociaż kto wie xP) ale jakoś cicho ją usunę, bo (wybacz Szarlej) jest nieco nie w moim stylu i ciężko by mi było ją prowadzić.

Co by tu jeszcze... aaa pewnie jesteście ciekawi kiedy post?

Kochani.. obiecywać i zarzekać się nie chcę, ale do niedzieli obiecałam sobie samej, że napiszę (trenuję silną wolę więc wiecie ) Jeżeli nagle i nieprzewidzianie pojawi się super ważna przeszkoda to oczywiście was powiadomię

Wszystko jasne? Nie śpicie? Macie się dobrze? Mam nadzieję, bo gracz w złym humorze to niedobry gracz (żeby dobitniej nie pisać)

Pozdrawiam przy okazji wszystkich wielbicieli geografii i matematyki (podziwiam was ludzie!!) no i moją ukochaną drużynę oczywiście...

Aivillo

P.S. Jako, że posta jeszcze nie ma nadal pozwalam się linczować, chociaż cieszę się, że teraz nie skorzystaliście z okazji (ukłony)


Edit. Hmm widzę, że możemy wypracować pewien system. Ja piszę posta w sobotę bądź niedzielę, a potem wy macie caalutki tydzień (a czasami nawet więcej w prezencie ) Myślę, że to dość uczciwe i jak najbardziej do zrealizowania. A co wy na to?
 

Ostatnio edytowane przez Aivillo : 09-10-2007 o 21:06.
Aivillo jest offline