Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2007, 22:27   #3
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Kartę stworzyć będzie trzeba obowiązkowo. Chcę by gracz potrafił swoja wizje wtłoczyć w ramy systemu.

1. Posty planuję raz na 3 dni - 72 godziny. Raczej wymieszany styl posty raczej długie tak, co najmniej 1/3 standartowej strony tekstu. Może się zdarzyć, iż będą krótkie posty, ale z pewnością nie trzy linijkowe.
2. Ma zakończenie, ale jest to raczej kampania nie wiem czy czasem nie podzielę jej na kilka przygód.
3. Do zgłoszenia wymagana jest historia drugi termin podany jest ze względu na dotwarzanie karty uzgadnianie totemu i innych spraw z graczami. Co do limitu na razie standartowo tak jakby tworzona była postać początkowa nad ilością PD do rozdania jeszcze pomyślę?
4. Brak ograniczeń tylko trzeba będzie umieć odegrać postacie.
5. Wymieszana dotyczy kampanii, co do tej części nie raczej też wymieszana.
6. Przede wszystkim Polska znaczenie przyśpieszyła wiele korporacji zaczęło w nią inwestować powstały aglomeracje miejski i konurbacje. Świat w zarysie przedstawiony zostanie jeszcze, gdy kilka osób przęśle mi już swoje kary postaci no chyba, iż potrzebujecie tych informacji do stworzenia historii. Zainteresowanych proszę o wyrażenie opinii.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline