Wątek: Nightwish
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2007, 15:40   #26
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hmm... Nightwisha słucham od dawna i powiem Wam, że podobał mi się, podoba i będzie podobał nawet z Anette. Mam nowy album Dark Passion Play w tym piosenki takie jak Amaranth (teledysk, który podał[a] Kometa), Bye Bye Beauytiful, w których śpiewa Anette. Mam też stare dobre kawałki z Tarją.

Powiem szczerze, że spotkałem się z dwiema opiniami na temat "nowego" Nightwisha.
Jedna jest taka, że jak śpiewała Tarja zespołu nie dało się słuchać a teraz jest o niebo lepiej. (to są raczej ludzie, który od niedawna słuchają NW albo zaczęli od Amaranthu i innych kawałków z nowego albumu)
Druga zaś jest taka, że Nightwish po stracie wokalistki Tarji i przyjęciu Anette zszedł na psy. (to raczej tacy ludzie, który słuchali zespołu od dawna)

Moim zdaniem i stare płyty i te nowe są dobre. Tarja pasowała do tego zespołu ale Anette też daje sobie rade. Może mnie teraz zlinczujecie ale Amaranth i inne piosenki z nowego albumu mi się podobają i uważam je za dobre.

Pozdrawiam, Panda
 
Panda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem