Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2007, 14:06   #54
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
Odgłosy dochodzące z głównej izby przerwały rozmowę. Oberżysta spojrzał z przerażeniem na drzwi, przez które przed chwilą weszliście. Następnie skierował się i wszedł przez nie do głównej sali. Przez uchylone drzwi towarzysze dosłyszeć mogli część rozmowy między oberżystą z kobietą.
- Przecież już wam mówiłem, że tu nic nie znajdziecie. Dam sobie głowę uciąć, że już dawno opuścili miasto.
- Haha!!! -zaśmiała się szyderczo nieznajoma-…skoro tak oddaj mi swoją głowę!!!
W następnej chwili do waszych uszu doszedł krzyk bólu i warkot jakby wilka. Ravist instynktownie wbiegł do przyległej izby. Kilka metrów przed nim na ziemi leżało ciało barmana, w które wgryzał się wilkołak.


Nie był to jedyny przedstawiciel tej przeklętej rasy w tym pomieszczeniu. Co najmniej sześć innych otaczało młodą czarodziejkę, która świeciła zieloną poświatą.


Ponad to między ławami szwędały się powarkując normalne wilki. Widocznie czarodziejka zamieniła skóry zwierząt na prawdziwe stworzenia…
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline