Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2007, 20:41   #121
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
- No, no. Nie bocz się panie Avaganisie. To jest całkiem ładny kawałek historii. Na pewno Marcellus zbije na tym majątek- Elfka uśmiechnęła się wesoło, lekko zwolniwszy krok konia.- Ochroniarz... czy ja wiem?- Wygładziła aksamitne rękawy, strzepała niewidzialny pyłek z ramienia, cmoknęła ustami naciągając rękawiczki.- Czy ja wyglądam na zabijakę uzbrojonego po zęby?- Poklepała rękojeść miecza przytroczonego do siodła.- Chociaż pomysł sam w sobie całkiem, całkiem.
Chwilę pomilczała schyliwszy głowę. Za chwilę trzepnęła się po udzie i twarz rozpromienił jej szeroki uśmiech. Jednak na dnie smoliście czarnych źrenic błysnęły małe ogniki.
- Otwarta walka to nie dla mnie. Byłabym kiepskim ochroniarzem.- Spojrzała na Tyre'a taksującym wzrokiem.- Ale wiesz... Jeśli ci to nie przeszkadza, to mogę być twoją...- Mówiąc to patrzyła wyzywająco na Avaganisa.- ...kobietą.- I roześmiała się gardłowo.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline