Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2007, 14:11   #4
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Z tego co widzę, to akurat na forum problem mechaniki praktycznie nie istnieje. 99% sesji to niemal czysty story telling. Sam chciałem zrobić bardziej mechaniczną sesję to ludzie stwierdzili, że to nie przejdzie, więc odstapiłem od tego pomysłu i też będzie snucie opowieści.

Dlaczego nie lubisz podejścia z krzyżykiem? Czy zarówno gracz niedoceniony za posiadanie dodatków jak i pozostali mają się ze sobą męczyć? RPG to ma być rozrywka, wszyscy mają się dobrze bawić. Jak będzie jedna maruda to pozamiatane. Dlatego lepiej poszukać sobie drużyny, dla której to nie jest problem.
U mnie RPG za dewiację uważa tylko moja mamusia, która twierdzi, że w moim wieku (28 lat) "nie wypada zabawiać się jak dziecko"
 
Szarik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem