Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2007, 13:07   #26
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Strażnikom udało się odeprzeć atak olbrzymów. Reszta z nich widząc umiejętności swoich skrzydlatych przeciwników zaczęła desperacko uciekać. Bohaterowie mieli więc uproszczone zadanie. Rozprawili się z nimi szybko i wrócili do obozu. Rozpoczęli przeszukiwanie obozu, lecz ku ich zdziwieniu nic nie znaleźli. Smok musiał kłamać, chciał tylko wykorzystać ich do swoich celów. Wściekli strażnicy wrócili do jaskini gada.

-Widzę, że wróciliście-powiedział smok-Po waszych minach widzę też, że wykonaliście zadanie-zaśmiał się szyderczo-Nie pytajcie mnie dlaczego, nie będę się tłumaczył. Skoro zabiliście ich wszystkich pomogę wam odnaleść tych magów. Przybyli do mnie jakiś czas temu prosząc mnie o wskazówki dotyczące waszych śmiesznych reliktów. Byłem ciekaw jak się rozwinie ta sytuacja, więc powiedziałem im gdzie mają ich szukać. Oczywiście nie za darmo... Nie mam pojęcia skąd się tam wzięła moja łuska. Wracając jednak do was. Wiem, że przybyli z zachodu z jakiegoś wielkiego miasta. Największego w tamtych rejonach. Leży ono jakieś 700km stąd. Nie myślcie, że ich dogonicie. Używali oni bowiem czaru teleportacji więc są teraz pewnie już w mieście. Tam pewnie są też wasze relikty. Więcej nie mam do powiedzenia. A że was polubiłem, pozwolę wam nawet stąd odejść w spokoju. Lecz nie przychodźcie tu więcej.-po tych słowach skrzydlaci wyszli z jaskini i pofrunęli na zachód. Czuli się zmęczeni po długim locie i walce, do tego zaczęło się ściemniać.
 
Zak jest offline