Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2007, 13:36   #138
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Corwei spojrzał na Veinsteela i powiedział:
-Może i masz rację, przedmioty mogą być przeklęte.-powiedział do niego po czym zwrócił się do wszystkich.-Nadal nie mogę uwierzyć, że Mallun odszedł. Prawdopodobnie niedługo zostanie ogłoszona jego śmierć. Takie wieści nie są trzymane w tajemnicy. Te gady będą chciały pokazać co się dzieję z buntownikami... Odpocznijcie teraz. To był naprawdę ciężki dzień dla wszystkich. Prześpijcie się najlepiej aby Odzyskać siły na jutro. Zabawy zaczynają się już w nocy, więc jeżeli chcecie możecie wyjść już dzisiaj. Ja potrzymam wartę i poczekam na naszych zakochanych-uśmiechnął się i wrócił do przeglądania zwojów.

Adrila i Perendhil

Dochodził już pomału wieczór i światła na ulicach zaczęły się zapalać. Na ulicach pojawiało się coraz więcej ludzi. Dzisiejsza noc należała do nich, ponieważ tylko dzisiaj mogą zapomnieć o całej tej wojnie i codzienności. Spacerowali tak do późnego wieczora jednak zmęczenie powoli zaczęło o sobie dawać znać. Kiedy wrócili do kryjówki zastali Corweia siedzącego dalej przy papierach. Oczy same mu się zamykały.
-O, wróciliście odpocznijcie teraz. Ja zbudzę Tantaliona i też się położę.-podszedł do Tantaliona i obudził go na wartę.
-Teoretycznie nie powinno się nic dziać w nocy, ale wolę zachować ostrożność-powiedział do łowcy kiedy go obudził-Następnego obudź Veina, potem nich on ustali kolejność.


[czekam na post Donkiego. Jak odpiszę to ruszamy dalej]
 
Zak jest offline