Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 17:20   #20
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Gdy zauważył obiekt nie spuszczał go z oczu. Gdyby miał upaść gdzieś w pobliżu wiedziałby gdzie , jeśli zbliżałby się w ich kierunku wiedziałby w którą stronę ew. ma uciekać lub kryć się

Gdy podchodził usłyszał słowa :
-Rozumiem was smutek, lecz mamy zadanie i poza tym to co tam jest w lesie, może być dla nas niebezpieczne, więc może zejdziemy z polany i skryjemy się gdzieś w lesie.
Poprawił plecak zawieszony na ramionach i spojrzał w stronę lasu.
-To mógł być każdy z nas, każdy mógł teraz tu leżeć martwy.


Nawet dobrze się nie zbliżył do zbiorowiska , które na obecną chwilę niczego nie przypominało :
- jestem Aleksander Żaboklicki ale mówcie do mnie Alex. Jestem zastępcą Amelii Flisz , która tu dowodzi. Została wybrana z jakiegoś powodu. Dlatego powinniśmy się jej słuchać . Jeśli będziecie sprawiać kłopoty pani Amelii to osobiście będziecie mieli ze mną do czynienia.
-Proponowałbym na wstępie wysłać dwie osoby na zwiad aby zobaczyły co to za obiekt . Typuję siebie oraz jeszcze kogoś (spojrzał na Amelię tak aby to ona wytypowała drugą osobę). Reszta powinna się ukryć jak to zasugerował Milos


Na koniec dorzucił jeszcze :
- jestem komandosem w siłach rządowych naszego wspaniałego kraju . Planowanie lub jak kto woli strategia to mój chleb powszedni . Zajmuje się także eliminowaniem wroga tak aby nie wiedział co w niego uderzyło

Nie zwracał szczególnej uwagi na osobę która płacze. Wiedział , że śmierć jest wszechobecna i nie ma się na to wpływu , a poza tym wiele już się jej na oglądał. Wiedział jedno . Mają misję do wykonania
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!

Ostatnio edytowane przez Ragnaak : 07-10-2007 o 17:56.
Ragnaak jest offline