Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 22:19   #15
Killian
 
Reputacja: 1 Killian nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Laryssa Zobacz post
Według mnie postać WURGA, to bardzo dobra potać tła, bardzo dobry BN, ale w żadnym wypadku nie jest to postać grywalna, bo tak jak mówił kitsune - ciężko odgrywać Głupka, ciężko też zgrać go z drużyną. Jeśli MG stawia sobie za cel utrzymanie danego klimatu, to taka postać może (wcale nie musi) ten klimat zmiażdżyć. Zapytacie dlaczego? A oglądaliście Włatcy Much? WURG to taki Czesiu, który potrafi w dramatycznym momencie przygody wypalić ze swojego:
-Dzień Dobry!
A widzisz - tu masz racje - ale pamietaj że to wszystko zalezy od gracza - jak sie trafi dupek to Ci sesję rozwali - ale są i tacy którzy starają się wczuć i grać naprawdę - i czasem strzelą śmiesznym tekstem ale grają normalnie. Wszystko zależy od tego kto odgrywa postać.



Cytat:
Napisał Laryssa Zobacz post
"Z jajem pomyślane" - i to właśnie ten ból. Postać oryginalna i jak najbardziej miła odskocznia, ale jak dla mnie, może być tylko tłem dla bohaterów. Coś w rodzaju genialnego idioty skrawającego w sobie jakąś tajemnicę... (np.)
Pierwotny zamysł był troszkę inny i właśnie podobny do tego jaki tu wskazałaś. Może kolejna odsłona Wurga będzie właśnie taka.. Pożyjemy zobaczymy
 
Killian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem