Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 23:24   #15
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
I w tym właśnie problem, bo niby dodatki i clanbooki maję nam unormować wizje, które rozbiegają się w wyniku własnej inwencji twórczej. Tymczasem jednak tak nie jest. Gracze wchodzą w konflikty, ponieważ jeden za wykładnik przedstawia 1ed. podręcznika, drugi 3.ed., a jeszcze inny clanbook.
Jest tego po prostu za dużo w moim odczuciu. W chwili obecnej jest wręcz nie do ogarnięcia, więc czy należy koniecznie podążać za nowościami, skoro i tak nieporozumień się nie uniknie?
Ponadto mój bunt budzi jeszcze fakt, że np. mi osobiście bardzo dobrze gra się na 1ed. I nie bardzo mam ochotę się „unowocześniać”, skoro i tak ciągle będą jakieś podstawy do ścięcia się z innymi graczami . Jaki jest więc sens „bycia na bieżąco” w takiej sytuacji?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem