Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2007, 18:09   #18
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeśli można komentować własne dokonania, to powiem tak: gdybym dzisiaj robiła Lorelei (postać ma już ponad rok) to przede wszystkim rozbudowałabym opis samej postaci, jej wnętrza i psychiki.
Ale tylko dlatego , że nia trochę pograłaś..Ja miałem okazję robić powtórnie kartę postaci (która juz grąłem spory kawałek) do pewnego PBemu...I była bardziej rozbudowana od pierwotnej.
Gdyż podczas całego okresu w jakim nią grałem, zyskała własne nawyki, sympatie i antypatie ( nie tylko do innych graczy/BN, ale też do przedmiotów i sytuacji)...a nawet własne tiki nerwowe i odruchy.
Tak naprawdę towarząc postać tworzymy jedynie ogólne zarysy jej psychiki...Sama zaś psychika powstaje podczas gry, na podstawie sytuacji w jakich się znajduje nasza postać.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem